Cum ne prezentăm

Suntem Ascent Soft și ne place să creăm programe utile, pentru bussiness-uri ca al tău.

Căutăm un nou membru al echipei Ascent ERP!

Vrem să ne mărim echipa de consultanță ERP și căutăm un coleg de încredere, care are competențele necesare și dorința de a avansa într-un mediu foarte competitiv!

Un loc în echipa noastră îți asigură participarea la proiecte bine cotate, un mediu de lucru prietenos și relaxat, un salariu motivant și… cafea bună la discreție!

Ce responsabilități vei avea:

  • Asiguri implementarea soluției la clienți (instalare, configurare, training, feedback client)
  • Oferi suport utilizatorilor în perioada de punere în funcțiune a sistemului
  • Lucrezi împreună cu Project Manager-ul la planificarea implementărilor și la realizarea documentației de implementare

E important pentru noi să ai:

  • Cunoștințe de Gestiune/Contabilitate
  • Cunoștințe SQL
  • Abilități de organizare
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Disponibilitate pentru deplasări

Puncte în plus dacă ai și:

  • Experiență cu alte sisteme ERP
  • Experiență în lucrul cu clienții
  • Experiență în consultanță